En
زبان بیاموز
حجم:۱۹.۸ مگابایت
نسخه: ۵.۲.۱(۱۳۹۷/۰۸/۱۰)
آموزشی
۴.۶۵
۷۳۷
۸۰
هزار
دانلود
زبان بیاموز #1
زبان بیاموز #2
زبان بیاموز #3
زبان بیاموز #4
زبان بیاموز #5
زبان بیاموز #6
زبان بیاموز #7
زبان بیاموز #8
زبان بیاموز #9
زبان بیاموز #10

   توضیحات

‏‏زبان بیاموز یک نرم افزار تخصصی و بسیار گسترده برای یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسه و آلمانی است. این نرم افزار دارای حجم شگفت آوری از محتوای طبقه بندی شده برای یادگیری زبان است. برخی از اصلی ترین نکات متمایز کننده زبان بیاموز عبارتند از:
‏امکانات اولیه
‏✔ زبان بیاموز تنها نرم افزار آموزش زبان فارسی ای است که دسته بندی های سطحی مطابق استاندارد CEFR (همان A1، A2، B1 و ...) را در خود جای داده. از طریق این دسته بندی ها می توانید با توجه به سطح فعلی زبان خود، لغات مورد نیاز خود را بخوانید و یا اگر در یک زبان نوآموز هستید از صفر شروع کرده و رفته رفته جلو بروید.
‏✔ در زبان بیاموز گذشته از دسته بندی سطحی، دسته بندی موضوعی از هزاران واژه هم وجود دارد. از طریق این دسته بندی ها میتوانید لغات مورد نیاز خود را در هر موضوعی که علاقه دارید یاد بگیرید.
‏✔ بازه لغات زبان بیاموز آنقدر گسترده است که مجموعه لغات چندین کتاب آموزشی مهم تنها بخشی از طبقه بندی آن به شمار می رود. در پایین می توانید برخی از کتاب هایی که مجموعه واژگان آنها در زبان بیاموز قابل دسترسی است را ببینید:
‏زبان انگلیسی
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب 504 Essential Words
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words for the IELTS
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words for the TOEFL
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words for the GRE
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Thosand words for SAT
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Top Notch (کتاب اول A و B)
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Interchange (کتاب ابتدایی، 1،2،3)
‏📖 مجموعه کتاب های پایه های ششم تا یازدهم مدرسه
‏زبان آلمانی
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Menschen (چهار کتاب A1 و A2)
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Schritte (یک و دو)
‏📖 مجموعه کامل واژگان کتاب DaF kompakt A1
‏✔ در زبان بیاموز واژه را با مثال یاد می گیرید. در این نرم افزار تقریبا تمام واژه ها مثال دارند که به شما در یادگیری بهتر نحوه استفاده از واژه کمک می کند. زبان بیاموز در مجموع حدود 35000 مثال برای واژه های زبان های آلمانی، فرانسه و انگلیسی را در خود جای داده.
‏✔ در زبان بیاموز گذشته از امکان شنیدن واژه ها (که توسط موتور متن به صدای گوشی خودتان انجام می شود) تمام واژه ها دارای تلفظ فونتیک هستند. از این طریق می توانید اطمینان حاصل کنید که تلفظ واژه را به خوبی یاد گرفته اید.
‏✔ در زبان بیاموز برخلاف بیشتر نرم افزارهای آموزش زبان، معانی متفاوت هر واژه با دقت از هم جدا شده و هر معنی به همراه مثال به شما آموزش داده می شود. این کار باعث می شود درک بهترین از نحوه درست به کار بردن هر واژه در معانی متفاوت داشته باشید. همچنین واژه ها برحسب ادات سخن یا Part of speech (مثلا اسم، فعل، قید، صفت و ...) هم از هم جدا شده اند و معانی هر یک به صورت جداگانه آموزش داده می شود.
‏✔ ما در زبان بیاموز تمام محتوای خود را تولید می کنیم. محتوای این برنامه کپی شده نیست، و با دقت و وسواس زیادی انتخاب و طبقه بندی شده است. تمام محتوای برنامه به صورت تخصصی با هدف آموزش زبان طراحی شده است. پس از مرور واژه ها و استفاده از مثال ها به خوبی به این موضوع پی می برید.
‏✔ بیاموز علاوه بر این دارای یک دیکشنری انگلیسی، فرانسه و آلمانی آفلاین هم هست که می توان از آن برای پیدا کردن معانی واژه ها استفاده کرد.
‏امکانات پیشرفته
‏از طریق تبدیل شدن به کاربرد پیشرفته، شما می توانید از امکانات زیر هم در نرم افزار استفاده کنید:
‏✔ فلش کارت و لایتنر: زبان بیاموز دارای یک فلش کارت پیشرفته به همراه لایتنر است. این فلش کار به صورت خودکار واژه هایی که در هر دسته کمتر یاد گرفته اید بیشتر به شما نمایش می دهد تا در نهایت کل واژه های دسته را یاد بگیرید.
‏✔ آزمون زبان: در این بخش می توانید یک آزمون پیشرفته از تمام واژه های دسته ای که مطالعه کرده اید را بگذرانید. پس از گذراندن آزمون نتایج آن را میبینید و با واژه هایی که بلد نبودید بیشتر آشنا می شوید.
‏✔ ساختن دسته های دلخواه: از طریق این امکان در نرم افزار شما می توانید دسته های مورد نظر خود را با استفاده از واژه های موجود در نرم افزار به سادگی بسازید. این دسته ها هم مانند دسته های پیش فرض نرم افزار دارای آزمون و فلش کارت هستند. 

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏در این نسخه تغییرات زیر در اپلیکیشن ایجاد شده است:
‏✳️ بخش آزمون و فلش کارت در این نسخه باز طراحی شدند، و بخش های جدیدی مانند آزمون املا و آزمون چند مرحله ای به این صفحه اضافه شد.
‏✳️ صفحه انتخاب دسته باز طراحی شد تا دسترسی بهتر و ساده تری به بخش ها داشته باشد.
‏✳️ بخش پشتیبانی برنامه بازطراحی شد تا کاربران بتوانند ساده تر مشکلات خود را در برنامه رفع کنند.
‏همچنین کتابها و دسته های زیر به برنامه افزوده شدند:
‏✅ کتابهای سری 2،3 و 4 از مجموعه American English File به بخش انگلیسی 🇬🇧 افزوده شد.
‏✅  نسخه ای اولیه از مجموعه واژگان مورد نیاز برای آزمون عمومی کنکور سراسری به بخش انگلیسی 🇬🇧 افزوده شد.
‏✅ کتاب انگلیسی پایه 12هم جدید (Vision 3) به بخش انگلیسی 🇬🇧 افزوده شد.
‏✅ کتاب های سری B1 و B2.1 از مجموعه Sicher به بخش آلمانی 🇩🇪 افزوده شد.
‏✅ مجموعه واژگان مرتبط با گواهینامه رانندگی به بخش موضوعی زبان آلمانی 🇩🇪 اضافه شد.
‏✅ کتاب های سری A1 و A2 از مجموعه Mobile به بخش زبان فرانسه 🇫🇷 افزوده شد.

   دسترسی های نرم افزار

  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
  • ارسال نوتیفیکیشن
  
۷۳۷
  
۴.۶۵
narsil
۱۳۹۷/۰۸/۱۹
خیلی خوبه فقط کمی باگ داره مثلا افزودن دسته دلخواه کلمات کار نمیکنه افزودن دسته میزنی فقط صفحه کم رنگ میشه لطفا رسیدگی کنید هزینه این برنامه بالاست
  
mahsa
۱۳۹۷/۰۸/۲۳
عالیه فقط یه سری اشتباهات ترجمه ای داره
  
مجتبی
۱۳۹۷/۰۸/۱۰
سلام امروز آخرین نسخه رو بروز رسانی کردم ولی بعد برنامه ارور میده و بصورت اتومات خارج میشه . احتمالا فایل های زبان که باید از طریق خود برنامه نصب بش با این نسخه اخر شما مشکل دارند . چون بعد اون برنامه خارج میشه و کار نمیکنه
‎−۸